Strefa klienta

Witamy w naszym serwisie dla klientów. Tutaj znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne do sprawdzenia faktycznego stanu wydatków Twojej firmy, wydrukowania umowy, oraz zamówienia bezgotówkowych voucherów. Strefa klienta taxi to narzędzia dla Ciebie. Już niebawem będziesz mógł sprawdzić status rezerwacji oraz łatwy i przejrzysty sposób dokonać korekty swoich wydatków. Klienci indywidualni mają tutaj także możliwości zamówienia voucherów taxi. 

  • Klient Biznes
  • Klient Indywidualny
  • Dokumenty PDF

Sprawdź status rezerwacji

Przejazdy bezgotówkowe dla FIRM

Myśląc o dużych i małych firmach na terenie Beskidu Sądeckiego oraz Nowego Sącza wychodzimy na przeciw oczekiwaniom – wdrażając usługę ‘przejazdów bezgotówkowych’ dla wszystkich przedsiębiorców. Aby w pełni korzystać z naszego systemu bezgotówkowego, należy podpisać umowę na transport osobowy taxi z CAB PL oraz za pomocą voucherów oraz kart przekazać swoim klientom i pracownikom wszystkie korzyści płynące z tego rodzaju usług. Bardzo proste rozwiązanie z korzyściami w formie rabatu oraz jednorazowe miesięczne rozliczenie fakturowane na Państwa firmę. Aby uzyskać więcej informacji oraz dostęp do usługi prosimy o kontakt obsługę klienta: kontakt@cab-airport.pl

CAB PL – Twój Najlepszy Wybór!

CAB PL Group ® VOUCHERY

Vouchery

Klient Indywidualny

•Indywidualny 10 PLN

•Indywidualny 15 PLN

•Indywidualny 25 PLN

Klient Firmowy

•Firmowy 10 PLN + Extra 2 PLN

•Firmowy 15 PLN + Extra 2,5 PLN

•Firmowy 25 PLN + Extra 5 PLN

ZAMÓW
ZAMÓW

PRE-Paid Vouchery dla Firm

Vouchery bezgotówkowe dla Firm są jednym z lepszych rozwiązań dla każdego przedsiębiorcy. Czy to salon fryzjerski, czy to salon sprzedaży samochodów, hotel czy restauracja, a może nawet firma księgowa – ten sposób korzystania z taksówki jest naprawdę dla każdego kto może pozostawić u klienta dobre wrażenie, przyciągnąć go ponownie i uzyskać zamierzony cel. Bardzo proste rozwiązanie kupna przedpłaconych voucherów CAB PL o różnych nominałach do wykorzystania przez 6 miesięcy. Oferta z firmowymi voucherami posiada jeszcze jedną dodatkową korzyść, kupując nasze vouchery dostajecie Państwo proporcjonalnie do kwoty extra free do dysponowania. Aby zamówic PRE-Paid vouchery kliknij i wypełnij prosty formularz. 

Voucher firmowy TAXI

ZAMÓW

CAB PL – Twój Najlepszy Wybór!

PRE-Paid Vouchery dla Klienta Indywidualnego

Nie zapominając o naszych klientach indywidualnych, przygotowaliśmy ofertę własnie pod ich kątem na przedpłacone vouchery CAB PL. Nasze vouchery dla klientów indywidualnych to idealne rozwiązanie dla Ciebie oraz Twojej rodziny. Jeżeli posiadasz już kartę GOLD lub SILVER to dodatkowe vouchery będą tak samo wygodne oraz korzystne. Nasze vouchery to super opcja bezgotówkowa dla rodziców chcących aby ich dzieci lub rodzina bezpiecznie podróżowały w ramach taxi na terenie Nowego Sącza i okolic bez konieczności płacenia gotówką. Nasza firma CAB PL Group ® wprowadza ten system jako pierwsza na rynek Beskidu Sądeckiego dla Państwa komfortu. Proste i komfortowe rozwiązania to nasza domena. Komfort i luksus to już znana marka całej grupy. Jesteśmy dumni że możemy wspierać lokalny biznes a zarazem dbać o klientów indywidualnych w naszym regionie. Aby zamówić nasze PRE-Paid Vouchery – należy wypełnić prosty formularz. Serdecznie Zapraszamy. 

Voucher Taxi 10PLN

ZAMÓW

CAB PL Group ® – Twój Najlepszy Wybór!