onas

O nas

W CAB PL Group najważniejszy jest Klient. Podstawowym celem naszej firmy jest Państwa satysfakcja z proponowanych przez nas usług. Oferta jest przejrzysta i uczciwa. Opierając swoją działalność na zespole wykwalifikowanych, ambitnych i doświadczonych kierowców, dążymy do zapewnienia Państwu kompleksowej oferty i profesjonalnej obsługi w każdym z naszych serwisów. Szczególna dbałość o jakość, schludny ubiór, kultura osobista kierowców oraz nowoczesne samochody klasy premium z pewnością wyróżniają nas na rynku taxi.

  • Technologie
  • Standardy
  • Kontakt

Rozwiązania Taxi

Taxi Nowy Sącz to najlepsze taksówki w mieście. Używamy najnowszych technologii systemów taxi aby szybciej i bezpieczniej dostarczać usługi z zakresu taksówek osobowych dla biznesu i klientów indywidualnych. Super wyposażone samochody klasy premium, możliwość płatności kartą bankową oraz kulturalni, przeszkoleni, licencjonowani kierowcy sprawią, że każda nawet najkrótsza podróż naszymi taksówkami to bezstresowa przyjemność. Nasze samochody posiadają własną bazę terminali, łączących się poprzez Internet LTE/UMTS z centralą, gdzie same odczytują używając aplikacje mobilne stan natężenia ruchu, najszybszą trasę oraz najkrótszy czas dojazdu samochodu najbliższego. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które wprowadziliśmy jako pierwsi na rynek sądecki. Profesjonalna nawigacja, znajomość okolicy i doświadczenie – bezpiecznie i komfortowo dowiezie Cię do celu. Nasze taksówki posiadają funkcje WI-FI on Board dla każdego pasażera. W naszej ofercie mamy usługi PREMIUM dla każdego. Posiadamy vouchery na przejazdy bezgotówkowe. Dla firm fakturowanie miesięczne oraz dla wszystkich wygodne formy płatności kartą, gotówką oraz walutą obcą: USD, GBP, EUR. Zapamiętaj: CAB PL TAXI to Twoje bezkompromisowe i korzystne przejazdy w delegacji czy też miejskie taksówki na terenie Beskidu Sądeckiego.

 

 CAB PL: profesjonalizm, bezpieczeństwo, nowoczesność

Wszyscy nasi kierowcy mówią płynnie po angielsku flaga angielski 

Zamów teraz: +48 504 325 888

Taxi Info

Dla nas pasażer to priorytet. Mamy najkorzystniejsze ceny. W naszej firmie, klienci mają do dyspozycji najlepsze pojazdy w mieście oraz szereg usług do wyboru. Dlatego czy potrzebujesz szybkiej taksówki, usługi premium czy transferu na lotnisko, CAB PL TAXI  zaspokoi każdą Państwa potrzebę i będzie najlepszym wyborem. Wybierając naszą taksówkę, macie Państwo możliwość skorzystania z wielu oferowanych przez nas usług, uwzględniając specjalne zamówienia, bądź nietypowe kursy taxi oraz transport dla wielu osób przy organizacji dużych imprez. Nasze luksusowe taksówki można wynająć także na cały dzień lub dłużej dla pełnego komfortu przemieszczania się przez zakorkowane miasto w czasie urlopu, wyjazdu biznesowego lub awarii własnego samochodu. Taksówką przez Beskid Sądecki

Na naszej firmowej stronie internetowej, znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje na temat naszych usług oraz firmy CAB PL. Chcemy ukazać w pełni naszą branżę usług transportowych, w szczególności taksówek osobowych w Nowym Sączu i okolicach oraz dostarczyć wszystkich informacji, dzięki którym będziecie Państwo mogli być w pełni zadowoleni korzystając z naszych usług Taxi Nowy Sącz. Nasza firma CAB PL Taxi Nowy Sącz, zawsze rzeczowo i merytorycznie informuje swoich klientów o zmianach i nowościach w branży TAXI, jeśli takowe mają miejsce. Informujemy z reguły jako pierwsi. Czy to stali, lokalni klienci czy też przejeżdżający przez nasz region klienci używający naszych taksówek, będą zawsze mieli pełną informację o prawach w zakresie korzystania z taksówek. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z pełną ofertą, cennikiem, promocjami oraz ze związanymi z naszymi usługami informacjami. Wszystko to dla wygody i komfortu podczas podróżowania z nami, naszymi luksusowymi taksówkami w Nowym Sączu i regionie Beskidu Sądeckiego.

Nasze Standardy

CAB PL TAXI Nowy Sącz, to nie tylko tanie lokalne taksówki. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnie przeszkolonych, najlepszych kierowców, którzy dysponują aktualnymi licencjami i którzy doskonale znają obsługiwany przez nas region i miasto Nowy Sącz. Są to wyłącznie najlepsi kierowcy o wysokiej kulturze osobistej i znajomości języków obcych. Nasze taksówki to najlepszy standard na najwyższym poziomie, spełniający najostrzejsze europejskie wymogi bezpieczeństwa.

  • CAB PL to ekskluzywne taksówki, najlepsze w mieście, czyste i pachnące, specjalnie przygotowane, do obsługi ważnych dla Państwa wydarzeń i nie tylko.
  • Luksusowe  samochody o wysokim standardzie bezpieczeństwa. 
  • Mamy duże doświadczenie, zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak i dużych firm, hoteli i pensjonatów.
  • Zapewniamy pełną dyskrecją oraz profesjonalną obsługę.
  • Licencje, certyfikaty oraz miła i kulturalna obsługa ze strony naszych kierowców i pracowników.

CAB PL – Twój Najlepszy Wybór!

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi i sugestie dotyczące naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z usługami świadczonymi przez naszą firmę.  Mogą się Państwo z nami skontaktować, wybierając jeden z poniższych sposobów kontaktu:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


CAB PL Group ®

ul. Bolesława Prusa 129

33-300 Nowy Sącz, POLAND

✆ +48 504 325 888

email: kontakt@cab-airport.pl

NIP: 7341093058

Godziny pracy

Rezerwacja telefoniczna pracuje w godzinach:

od 08:00 do 21:00

 

Partnerzy – Zaufali Nam