airport taxi

Airport TAXI

Transport lotniczy jest niezwykle popularną formą podróży. Latamy często i coraz taniej. Lotniska zapełniają coraz gęściej mapę Polski, powstają nowe porty lotnicze o europejskim standardzie, a to wszystko dla naszego komfortu i skrócenia czasu podróży. Nasza firma specjalizuje się w usługach Airport TAXI z lub na lotniska w regionie. Jako pierwsi w Nowym Sączu wprowadziliśmy dedykowane usługi Transferów Lotniskowych dla biznesu i klientów indywidualnych. W CAB PL Airport TAXI możecie Państwo liczyć na fachową, kulturalną obsługę i uczciwe, przejrzyste ceny. Obsługujemy większość portów lotniczych w kraju i za granicą. Nasze macierzyste lotniska to: KRK Balice Kraków oraz EPNL Łososina Dolna koło Nowego Sącza. W ramach Airport TAXI realizujemy także nietypowe kursy pozamiejskie, które muszą być konsultowane wcześniej z biurem obsługi klienta. Posiadamy także usługi transferów komunikacyjnych na dworce autobusowe i kolejowe. Wszystkie nasze transfery są do miejscowości w Beskidzie Sądeckim oraz Małopolski. Zarezerwuj swoją taksówkę na lotnisko i komfortowo zacznij wakacje lub podróż służbową z CAB PL Airport Transfer.

INFORMACJA :  CAB PL TAXI na trasie z lotniska KRK Balice Kraków do Nowego Sącza i Krynicy Zdrój używa autostrady, dróg krajowych oraz dróg lokalnych. Na tej trasie CAB PL TAXI nie przewiduje żadnych dodatkowych postojów. Czas trwania transferu to około 2 godzin (Nowy Sącz) i około 2.30 min. Krynica Zdrój. Przypominamy że w Poniedziałki i Piątki czas trwania przejazdu może nieznacznie się wydłużyć. Aby zamówić swój AIRPORT TRANSFER – TAXI skontaktuj się z działem obsługi klienta: +48 504325888 lub wypełnij prosty formularz. Serdecznie Zapraszamy.

 • Cennik
 • Reklama
 • Premium - Szofer
 • Lotniska - Dworce
 • Rezerwacja

Kalkulator Transferów Lotniskowych

Cennik Airport Transfer – Airport TAXI

Opis usługi Cena
KRK Balice Kraków–Nowy Sącz od: 400PLN
KRK Balice Kraków–Krynica Zdrój od: 500PLN
KRK Balice Kraków –Zakopane od: 600PLN
EPNL Łososina Dolna NS-Nowy Sącz od: 140PLN
EPNL Łososina Dolna NS-Krynica Zdrój od: 240PLN
WAW Okęcie-Chopina-Nowy Sącz od: 1600PLN
KTW Pyrzowice Katowice-Nowy Sącz od: 850PLN
KTW Pyrzowice Katowice-Krynica Zdrój od: 900PLN
RZE Jasionka Rzeszów-Nowy Sącz od: 650PLN
RZE Jasionka Rzeszów-Krynica Zdrój od: 700PLN
WMI Modlin, WAW Okęcie-Chopina Warszawa-Nowy Sącz od: 1600PLN
WMI Modlin, WAW Okęcie-Chopina Warszawa-Krynica Zdrój od: 1650PLN
TAT Poprad Tatry (Słowacja)-Nowy Sącz od: 450PLN
TAT Poprad Tatry (Słowacja)-Krynica Zdrój od: 420PLN
KRK Balice Kraków – Stará Ľubovňa Słowacja od: 560PLN
Nowy Sącz – Stará Ľubovňa Słowacja od: 390PLN

W CAB PL masz możliwość płatności kartą bankową, gotówką lub walutą obcą: EUR,USD,GBP

1EUR = 4PLN

WAŻNE: W razie jakichkolwiek zmian w Państwa rezerwacji, prosimy o niezwłoczny kontakt z działem obsługi klienta z przygotowanym numerem referencyjnym zamówienia abyśmy jak najszybciej nanieśli poprawki do Państwa rezerwacji.

Reklama we wnętrzu taksówki  – bezpośrednio do rąk Twoich klientów!

Twoje ulotki i materiały reklamowe będą wyeksponowane we wnętrzu naszych taksówek, oraz dodatkowa możliwość reklamy na odwrocie rachunku z kasy fiskalnej to jedno z lepszych rozwiazań dla Twojej firmy, hotelu, instytucji lub organizacji. Nasze taksówki obsługują setki klientów w całym regionie co przekłada się na efektywność reklamy. Zadzwoń i dowiedz się więcej: +48504325888

Oferujemy:

 • konkurencyjne ceny reklamy
 • bardzo duży zasięg i skuteczność – nasze samochody co tydzień obsługują trasy lotniskowe
 • efektywność promocji Twojej firmy

Premium – Szofer

Czasami potrzebujemy czegoś więcej niż taksówka. Dlatego warto przemyśleć naszą ofertę na usługi premium CAB PL. Do Państwa dyspozycji może być nie oznakowany samochód, bez reklam oraz odpowiednio ubrany kierowca na wyłączność w stawkach godzinowych lub dziennych. Usługa znana również jako prywatny kierowca. Bardzo przydatna forma dojazdu na koncerty, spotkania biznesowe, galerie lub uroczystości kulturalno sportowe. Pełna dyskrecja, klasa i elegancja. Zarezerwuj już dziś by być pewnym dostępności w wyznaczonym terminie.

Lotniska – Dworce

Oferujemy:

Transfery Lotniskowe : KRK Balice Kraków (im.JPII), WAW Okęcie-Chopina Warszawa, WMI Modlin Warszawa, RZE Jasionka Rzeszów, EPBC Babice Warszawa, KTW Pyrzowice Katowice, EPKM Muchowiec, LUZ Lublin, EPNL Łososina Dolna Nowy Sącz, EPNT Nowy Targ, TAT Tatry-Poprad (Słowacja). Wszystkie transfery lotniskowe są do miejscowości w Małopolsce, regionie Tatry i powiatach Beskidu Sądeckiego bądź też Podhala. Naszym macierzystym portem lotniczym jest KRK Balice im. Jana Pawła II Kraków oraz EPNL Łososina Dolna – Nowy Sącz.

Transfery Komunikacyjne : Dworce PKS, obsługiwane przez Małopolskie Dworce Autobusowe, do lokalnych, międzymiastowych oraz międzynarodowych połączeń. Dworce PKP Nowy Sącz, Kraków dla połączeń szybkich koleji Intercity i Pendolino.

W pierwszym kroku podaj swoje dane, a następnie wybierz planowaną trasę, termin oraz dodaj uwagi np. „fotelik dla dziecka”. Prosimy wypełnić pola wymagane. Zamówienia poprzez poniższy formularz należy składać minimum dwanaście godzin wcześniej.

Zarezerwuj Transfer z/na Lotnisko

Dane dotyczące Transferu:

Transfer z: (wymagane)

Transfer do: (wymagane)

Lot z/do:

Numer lotu:

Data: (wymagane)

Godzina: (wymagane)

Dane dotyczące Zamówienia:

Dane zamawiającego: (wymagane)

Telefon kontaktowy: (wymagane)

Adres email: (wymagane)

Uwagi do rezerwacji:

Opcje dodatkowe:

 Płatność u kierowcy

 Płatność kartą

Odpowiedz na pytanie

Dziękujemy za złożenie rezerwacji. Wkrótce skontaktuje się z Państwem nasz konsultant. Numer referencyjny rezerwacji to:

Uprzejmie informujemy, że rezerwacja telefoniczna pracuje w godzinach od 08:00 do 21:00.

 • Zapraszamy do składania wcześniejszych rezerwacji za pomocą powyższego formularza.
 • Zamówienia zostaną dodatkowo potwierdzone e-mailem z numerem referencyjnym.
 • Zamówienia nie potwierdzone nie będą realizowane.