biznes

Biznes Taxi

CAB PL rozumie biznes. Będąc menadżerem działu eksportu lub marketingu czy też właścicielem małego biznesu wiemy jak ważna jest każda nawet najmniejsza decyzja, która może zniweczyć kontrakt. Prowadząc firmę, hotel lub biznes w regionie, teraz masz narzędzie do tworzenia wizerunku z naszymi usługami Biznes TAXI. Każdy przedsiębiorca próbuje obniżyć koszty, nie tracąc na wizerunku. Właśnie dlatego powinieneś przemyśleć swoją strategię i pozwolić nam zadbać profesjonalnie o stronę transportową dla pracowników i gości. Nawiązanie stałej współpracy z nami nie tylko poprawi Twój status, ale pozostawi konkurencję w tyle. Umowa o współpracy z CAB PL TAXI obowiązuje na terenie całego regionu Beskidu Sądeckiego. Same korzyści! Nie trać czasu! Prowadzisz hotel, pensjonat – chcesz zadbać o swoich gości VIP, ale brakuje personelu i samochodu o podwyższonym standardzie? Zlecając nam transport masz pewność profesjonalizmu i uczciwej, korzystnej dla Ciebie oferty. Nasze taksówki to świetny wybór. Czas to pieniądz! Idealne rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy z CAB PL – TAXI Biznes.

 CAB PL TAXI Rozumie Biznes!

Taxi Biznes ▪ 8.00-17.30▪ tel: (+48) 504325888

 • Cennik
 • Reklama
 • Nie oznakowane szofer
 • Transfery lotniskowe
 • Bezgotówkowe / Vouchery

Cennik Biznes Taxi 

Posiadając kartę stałego klienta, możesz obniżyć koszty nawet o 20%.

CENNIK

Transfery lotniskowe

od 350.00 zł (KRK Balice – Nowy Sącz)

Konferencja + bankiet

od 120.00 zł (3 godz., max 10 km)

Prywatny kierowca

od (prosimy o kontakt +48 504 325 888)

Zamów teraz: +48 504 325 888

CAB PL: profesjonalizm, bezpieczeństwo, nowoczesność

Udzielamy nawet 20%* rabatów na wszystkie usługi szoferskie oraz TAXI (więcej w Promocje)

Wszyscy nasi kierowcy mówią płynnie po angielsku flaga angielski

Reklama dla Firm w CAB PL – TAXI Biznes

Setki kilometrów przemierzają nasze taksówki każdego miesiąca, wożąc często klienta klasy biznes. Dlatego czas pomyśleć dlaczego Twoja firma jeszcze nie skorzystała z naszej oferty na reklamę w naszych taksówkach. Wnętrze taksówki to wyjątkowe miejsce. Bliski kontakt kierowcy i pasażera sprawia że każda najmniejsza sugestia może dotrzeć do potencjalnego klienta. Przewidując całą strategię, przy wejściu do taksówki pasażer będzie widział Twoje materiały reklamowe, a przy wyjściu dostanie rachunek lub paragon TAXI z wizerunkiem Twojej firmy. Brzmi ciekawie? Zadzwoń do działu obsługi klienta i dowiedz się ile kosztują korzyści płynące z reklam w naszych taksówkach.

Nie oznakowane samochody CAB PL

Nasza firma CAB PL współpracuje z wieloma firmami, instytucjami, hotelami oraz pensjonatami w regionie Beskidu Sądeckiego i Małopolski, dlatego jeżeli potrzebują Państwo transportu do Nowego Sącza, Krynicy Zdrój bądź w każde inne miejsce, nasi kierowcy znają teren i bezpośrednio bez zbędnych komplikacji dowiozą Państwa pod wskazany adres. Najlepsza, najszybsza i najwygodniejsza forma transportu z lotniska KRK Balice Kraków lub EPNL Łososina Dolna do Nowego Sącza i Krynicy Zdrój to drogowy transport samochodowy. CAB PL Biznes TAXI posiada właśnie tę formę AIRPORT TRANSFER – dla każdej firmy. Nasi kierowcy bezpiecznie odbiorą Państwa z hali przylotów, dworca, hotelu bądź też innego miejsca i dowiozą na czas we wskazany adres. W nie oznakowanej taksówce, dyskretnie i szybko będziesz mógł przemieścić się na konferencję, lotnisko, bankiet lub inne miejsce w mieście.

AIRPORT TAXI

Ponieważ CAB PL specjalizuje się w transporcie na lotniska, masz pewność że Twój klient będzie zadowolony z naszych usług. Nic prostszego dla Twojego biznesu, aby od samej hali przylotów – Twój kontrahent lub gość profesjonalnie i wygodnie dotarł do Twojej siedziby. Zaufaj nam i pomyśl ile korzyści dla Ciebie przyniesie współpraca z nami. Obsługujemy największe imprezy biznesowe w regionie: Forum Ekonomiczne Krynica Zdrój, Forum Młodych Liderów Nowy Sącz – współpracujemy z bankami, instytucjami oraz wieloma firmami. Doświadczenie i profesjonalizm z Biznes TAXI CAB PL – przekłada się na korzyści dla Twojej firmy.

Przejazdy bezgotówkowe dla FIRM

Myśląc o dużych i małych firmach na terenie Beskidu Sądeckiego oraz Nowego Sącza wychodzimy na przeciw oczekiwaniom – wdrażając usługę ‘przejazdów bezgotówkowych’ dla wszystkich przedsiębiorców. Aby w pełni korzystać z naszego systemu bezgotówkowego, należy podpisać umowę na transport osobowy taxi z CAB PL oraz za pomocą voucherów oraz kart przekazać swoim klientom i pracownikom wszystkie korzyści płynące z tego rodzaju usług. Bardzo proste rozwiązanie z korzyściami w formie rabatu oraz jednorazowe miesięczne rozliczenie fakturowane na Państwa firmę. Aby uzyskać więcej informacji oraz dostęp do usługi prosimy o kontakt obsługę klienta: kontakt@cab-airport.pl

PRE-Paid vouchery na bezgotówkowe przejazdy taksówkami dla Twoich partnerów biznesowych i oddelegowanych pracowników.

 • rozliczenia za pomocą talonów według wskazań taksometru
 • możliwość dopłaty gotówką
 • swoboda korzystania z przejazdów

  Bezgotówkowe przejazdy naszymi taksówkami – vouchery CAB PL TAXI!

 • stała lub okresowa współpraca
 • pełna kontrola wydatków
 • uproszczenie procedur finansowych
 • jedna faktura za cały okres rozliczeniowy

Twój biznes wymaga żeby pracownicy zaczynali pracę wcześnie rano lub późno w nocy? Zależy Ci na bezpieczeństwie i wygodzie Twoich ludzi? Wykup bezgotówkowe przewozy dla pracowników w formie voucherów! Chcesz się dowiedzieć więcej, nie jesteś pewien czy oferta CAB PL – Biznes TAXI będzie korzystna? Zadzwoń do działu Obsługi Klienta i porozmawiaj: +48504325888.